Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ




Читати ще
русский

Провітрювання приміщень з кліматичною технікою.

Чистота повітря у власному будинку - вкрай важлива. Це відомо будь-якій господині. Тому ні турботлива мама, ні любляча дружина, ні поважаюча себе самотня жінка, - ніколи не стане нехтувати технікою вентиляції приміщень. До того ж дихати в кімнаті зі свіжим повітрям приємніше, тут і самопочуття поліпшується, і настрій росте до свого піку, і взагалі всі якості - на користь такої атмосфери.
Але якщо раніше з провітрюванням все було просто: кожні пару годин хвилин на 15 відкрити вікно, а взимку - скоротити строки провітрювання до 5 хвилин, двічі на добу. То сьогодні - з появою різних кліматичних пристроїв - дана тактика не зовсім актуальна. Існує навіть думка, що після покупки мийки повітря можна в принципі забути про провітрювання, як таке. Але це - не більше, ніж поширена помилка. Тому що продавець, який поважає себеніколи не стане приписувати своєму товару неіснуючих (нехай навіть і привабливих) властивостей. Навпаки - в прагненні домогтися максимального ефекту застосування його приладів (помітного для користувача) розповсюджувач або виробник постарається акцентувати увагу на його реальних плюсах і попередити про нюанси техніки його експлуатації.
Так, що стосується провітрювання кімнат, обладнаних мийками повітря (зволожувачами, іонізаторами і т.д.), то вентиляція таких зон все ще актуальна. Тільки постійно тримати відкритою кватирку не варто: це знизить ефективність роботи пристрою і приведе до підвищеного навантаження на його системні елементи. Оптимальний режим обслуговування таких кімнат - провітрювання протягом 7-10 хвилин двічі в день. Взимку терміни можна знизити до 3 хвилин, а частоту - до одного разу.
Звичайно, при цьому дія мийки повітря або вживаного зволожувача буде менш помітною. Але зате саме повітря періодично буде змінюватися і оновлюватися. При підтримці належного ступеня вологості, в кімнаті ефект буде максимально корисним. І не тільки для людини, але і для меблів, текстилю, декору інтер'єру, гардеробного змісту і т.д. Тут, правда, треба врахувати один нюанс: перше провітрювання варто проводити тільки на наступний день після встановлення приладу. Вкрай важливо, щоб кліматичний пристрій встиг налаштуватися на стан повітряної сфери в конкретних обставинах (у зоні установки). А для цього потрібен час.

copywrighting 2011-2023    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ    airМАРКЕТ        Контакт    Клімат в домі на FB twitter facebook