КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русскийenglishpolski

Клімат в домі

Вентиляція, кондиціювання, опалення, системи управління та автоматики

ВЕНТИЛЯЦІЯ  КОНДИЦИОНИРОВАНИЕ  ОПАЛЕННЯ  Автоматика і монтажні матеріали

Якщо у Вас виникло бажання створити повноцінний комфорт в своєму домі, покращити у ньому мікроклімат, чи просто цікавлять новинки і тенденції у сфері кліматизації та біля неї, то інтернет-майданчик "Клімат в Домі", - саме те, що Вам потрібно. Як кажуть радіо- та телеведучі, - не перемикайтесь, залишайтесь з нами! Тут Ви знайдете багато корисного і цікавого для себе.

Комфорт - об'ємне поняття. Оздоблення стін чи стелі, меблі, побутова техніка, елементи інтер'єру - все це дуже важливо, тому що формує в нашому домі унікальну атмосферу, затишок в ньому. Але піклуючись про ці речі, потрібно не забувати і про якість повітря, тому що від цього фактору залежить не тільки довговічність і зовнішній вигляд оздоблювальних матеріалів, меблів у будинку, а й, що набагато важливіше, - здоров'я його мешканців.
Мікроклімат - це одна з найважливіших складових комфорту, запорука гарного самопочуття і настрою людей, які тут живуть, працюють, відпочивають чи просто прийшли в гості.
Занадто низька температура чи спека у приміщенні не дозволять вам відчувати себе комфортно, яким би вишуканим не був у ньому інтер'єр. Крім того, знижена вологість може призвести не тільки до псування меблів і паркету, але й до пересихання шкіри, слизових оболонок, до різноманітних алергічних проявів, а підвищений вміст вологи - до утворення грибка на стелі чи на стінах та до хронічних простудних захворювань.

Загальновідомо, що мікроклімат приміщення характеризується параметрами повітря у ньому, - температурою і вологістю, концентрацією шкідливих речовин, швидкістю повітряних потоків, а основними інструментами для зміни цих параметрів завжди були, є і будуть опалення, вентиляція і кондиціювання.
Отже, для досягнення оптимального мікроклімату необхідний комплексний підхід у проведенні кліматизації, від розрахунків, підбору обладнання - до його встановлення, налагодження та сервісу. Власне, такий підхід ми і пропонуємо.
 "Клімат в домі" не є інтернет-магазином, але при необхідності тут можна проконсультуватися з будь-яких питань, що стосуються якості повітря у Вашому домі, замовити розрахунок вентиляційної системи, системи кондиціювання чи повітряного опалення будь-якої складності, підібрати відповідне обладнання, автоматику управління, дізнатись, скільки це може коштувати, вам підкажуть, де дану кліматичну техніку якнайвигідніше придбати, хто може якісно здійснити її монтаж.
Крім того, на нашому майданчику можна дізнатися багато цікавого і про інші речі, так чи інакше пов'язані з комфортом, - будівництво, клімат, меблі, інтер'єр, інженерні мережі тощо.

    copywrighting 2011-2017наверх  Клуб шанувальників свіжого повітря Google+ twitter facebook Вконтакті